У Семенівській громаді комісія розглянула актуальні питання захисту прав дитини

Дата: 19.04.2023 13:40

Фото без описуУ Семенівській громаді комісія розглянула актуальні питання захисту прав дитини

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. З метою захисту інтересів дітей нашої громади у Семенівській селищні раді працює комісія з питань захисту прав дитини, чергове засідання якої відбулося 19 квітня.

Фото без описуЗасідання пройшло під головуванням заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Семенівської селищної ради Сергія Чинчика, на якому розглянули заяву громадянки щодо повернення на виховання малолітньої дитини (сина). З цього питанння доповіла начальник служби у справах дітей селищної ради Тамара Таран.

Фото без описуЗа результатами засідання комісією прийнято рішення, спрямоване на захист прав та інтересів дитини, яке буде надане на розгляд членів виконавчого комітету Семенівської селищної ради.