Дякуємо Вам, волонтери!

Дата: 20.04.2023 10:09

20 квітня у світі відзначають День вдячності волонтерам. Цього дня висловлюють подяку тим, хто здійснює добрі справи. Волонтери завжди готові допомогти, зрозуміти та зробити все і навіть більше, ніж можливо. Знаходять та доставляють необхідне, ризикуючи власним життям, але роблять все можливе, адже для них головне допомогти та підтримати!

Сьогодні волонтери стали надійним тилом для наших бійців та важливою підтримкою для мирних жителів.

Ви є взірцем людяності й доброчинства. У поспіху на допомогу іншим не шкодуєте власних сил, часу та здоров’я. Милосердя – є однією з головних ваших чеснот. Вона проросла у ваших серцях і ви повсякчас пробуджуєте її в інших.

Дорогі волонтери, прийміть слова найщирішої вдячності. Залишайтесь таким ж мужніми та чуйними водночас.

Своїми діями ви наближаєте нашу спільну перемогу!!!