Оголошення про проведення громадських обговорень

Дата: 21.04.2023 13:12

Оголошення про проведення громадських обговорень

Відповідно до абз. 2 ч. 2 ст. 32 Закону України «Про повну загальну середню освіту», реорганізація, зміна типу, ліквідація закладу загальної середньої освіти у сільській місцевості допускається лише після громадського обговорення проєкту відповідного рішення засновника, який оприлюднюється не менше ніж за один рік до прийняття відповідного рішення (проєкт рішень  опубліковано на сайті Семенівської селищної ради 26.08.2022 року).

На виконання вищезазначених вимог Семенівська селищна рада повідомляє, що 02 травня 2023 року  о 14.00 годині в приміщенні Рокитівського сільського Будинку культури за адресою: вул. Центральна, 12,  село Рокити Кременчуцького району Полтавської області відбудуться громадські обговорення проєкту рішення :

До участі в обговоренні запрошуються жителі громади. При собі мати паспорт громадянина України.

Реєстрація бажаючих відбуватиметься з 13.00 години до 13.45 години