Дата: 25.04.2023 13:36

Фото без опису У робочій  залі Семенівської селищної ради  сьогодні відбулася зустріч керівництва  громади  із   працівниками  підстанції екстреної медичної допомоги в смт Семенівка Станції №3 ЕМД м. Лубни КП «Полтавський обласний центр ЕМД».

Приводом для зустрічі стало   питання реалізації Закону України «Про екстрену медичну допомогу». Тобто скорочення штату.

Розмова була досить конструктивною, адже обговорювали наявний стан діяльності ЕМД, ділилися основними проблемами та шляхами їх вирішення.

Фото без описуЗа підсумками наради Людмила Милашевич поставила конкретні завдання  з вивчення питання в законодавчому полі заступникам селищного голови Сергію  Чинчику та Юрію Стеценку.Фото без опису