До уваги жителів громади! Запрошуємо усіх бажаючих відвідати творчий звіт виконавців та колективів аматорського мистецтва закладів культури Семенівської територіальної громади

Дата: 05.05.2023 10:20

05 травня 2023 року о 12.00 годині у великій залі відбудеться творчий звіт окремих виконавців та колективів аматорського мистецтва закладів культури Семенівської територіальної громади в рамках проведення обласного огляду-конкурсу народної творчості «Звучи, рідна мово» на відзначення 80-річчя від дня народження Героя України, народної артистки України – Раїси Опанасівни Кириченко, організованого Полтавським обласним Центром народної творчості та культурно-освітньої роботи за підтримки Департаменту культури і туризму Полтавської ОВА.

Запрошуємо усіх бажаючих відвідати наш захід!

Оргкомітет