Сьогодні у день пам’яті та примирення в Семенівській громаді  вшанували пам’ять борців із нацизмом і жертв Другої світової війни

Дата: 08.05.2023 11:59

З нагоди відзначення Дня  пам’яті та примирення до  пам’ятника Загиблим воїнам в селищі Семенівка та меморіального комплексу «Жертвам нацизму» в селі Великі Липняги поклали квіти. З відстані часу війна вписана в історію нашої держави золотими літерами безприкладного героїзму, самовідданості, подвижництва народу. Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства.

Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також усіх жертв війни.

Низько вклоняємося всім, хто на своїх плечах виніс тягар воєнного та повоєнного лихоліття.

Нині ми знову змушені давати відсіч агресору. Сучасні українські воїни самовіддано відстоюють незалежність і територіальну цілісність країни, охороняють спокій мирних громадян. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними  подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб жити і творити на власній мирній землі. Пам’ятаємо загиблих. Цінуймо та шануймо живих.

Слава Україні! Героям слава!