Дорогі матері! Шановна громадо!

Дата: 14.05.2023 07:59

Дорогі матері! Шановна громадо!

Серед розмаїття днів на нашому календарі є особливо зворушливий, бо самою своєю суттю сходить до витоків життя. Це світлий  День Матері, котрий відзначається в другу неділю травня.

У цей день  увесь світ відзначає день найдорожчої у житті людини – мами.

Століттями історію вершили чоловіки, але за кожним навіть сильним воїном, стояла жінка його мати. Материнська любов і слова, залишаються в душі людини на все життя.

Сьогодні  ми вітаємо всіх матусь!   Дорогі матері, низький уклін за ваші  сповнені нескінченних турбот дні, недоспані ночі, вічну тривогу серця, за те, що у своїх долонях тримаєте світ! Міцного вам здоров’я, глибокої вдячності від дітей, підтримки від рідних на всіх стежках та поворотах долі! Нехай здійснюються мрії, життя сповнюється приємними подіями, відчуття любові та щастя високо здіймають вас на крилах долі!

Хай світ завжди схиляється перед Матір’ю як незборимою духовною силою та священним оберегом земного життя!

В цей день подякуймо  нашим мамам за усе те добре, що вони для нас зробили і продовжують робити, за їх самопожертву і любов. То буде для них найбільшою радістю!