В Україні стартувала програма «єВідновлення»

Дата: 10.05.2023 16:20

Відсьогодні всі громадяни, чиє житло отримало незначні пошкодження внаслідок збройної агресії росії і яке ще не було відремонтоване, зможуть скористатись послугою «єВідновлення» для отримання державної допомоги для відновлення свого житла. Йдеться, перш за все, про заміну вікон чи дверей, ремонт покрівлі тощо.

Для того, щоб отримати компенсацію, необхідно:

- Подати інформаційне повідомлення про пошкоджене майно, якщо таке повідомлення ще не було подане. Це можна зробити на порталі чи в застосунку Дія.

- Далі потрібно відкрити спеціалізований рахунок єВідновлення в одному з банків-учасників програми (Ощадбанк, Монобанк, ПриватБанк, Сенс Банк, А-Банк, ПУМБ).

- Після цього слід подати заяву на компенсацію в Дії.

Після подання заявки спеціальна Комісія з розгляду питань щодо надання компенсації, створена при органі місцевого самоврядування, розгляне заяву, проведе огляд пошкодженого майна, внесе дані про нього в Реєстр пошкодженого та знищеного майна та визначить суму, яка буде нарахована.Можливо, це зображення (карта та текст)