Звернення до жителів громади, керівників підприємств, установ та організацій

Дата: 11.05.2023 10:50

Звернення до жителів громади, керівників підприємств, установ та організацій

З приходом весни наступає сприятлива пора взятися  за наведення чистоти та  порядку, покращення благоустрою та санітарного стану території нашої громади.

Турбота про чистоту і благоустрій наших населених пунктів –  справа кожного жителя. Адже впорядковані вулиці, парки і сквери позитивно впливають на настрій жителів, віддзеркалюють моральне обличчя села і кожного його жителя. З метою наведення належного порядку та  покращення санітарного стану в громаді та  рамках  проведення Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» з 10 квітня по 10 червня  2023 року оголошено ДВОМІСЯЧНИК  БЛАГОУСТРОЮ.

Звертаємося до всіх жителів  громади, керівників підприємств, установ та  організацій не стояти осторонь проблем чистоти та благоустрою, навести порядок на подвір’ях, прилеглих та закріплених територіях.

Виконавчий комітет  селищної  ради