Рятувальники Семенівщини  закликають  не провокувати пожежі в природних екосистемах!

Дата: 23.05.2023 08:34

Майже щодня  рятувальники ДСНС ліквідовують загоряння на відкритих місцевостях. Здебільшого їх причиною є саме людський фактор: необережне поводження з вогнем чи навмисні підпали — спалювання сухої трави та сміття.

Такі пожежі дуже швидко поширюються на значну площу, особливо у суху вітряну погоду, знищують гектари лісових масивів, шкодять довкіллю, можуть спричинити пожежі житлових будівель та споруд, і навіть стати причиною травмувань і загибелі людей.

Випалювання сухостою ніяким чином не впливає на родючість ґрунтів, а навпаки — шкодить.

Закликаємо не провокувати пожежі в екосистемах! Пам'ятайте, що навіть невелике загорання може стати причиною масштабної пожежі, на ліквідацію якої витрачається чимало часу та ресурсів.

Неухильно дотримуйтеся правил пожежної безпеки та не провокуйте пожежі у природних екосистемах та врахуйте, що за випалювання сухої рослинності передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність!Фото без опису