Подати заявку про пошкоджене майно під час війни можна у ЦНАП

Дата: 23.05.2023 09:27

Подати заявку про пошкоджене майно під час війни можна у ЦНАП

Послуга «Подання інформаційного повідомлення про пошкоджене та знищене нерухоме майно внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією Російської Федерації» (далі – «Пошкоджене майно») успішно функціонує в застосунку Дія. Крім того, повідомити про пошкоджене через російську агресію майно можна також і у Центрі надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради.

Це потрібно, щоб зібрати інформацію про пошкоджену чи зруйновану нерухомість.

Про яке майно можна повідомити?

🔘 приватні будинки (садибні, дачні та садові);

🔘 квартири;

🔘 інші житлові приміщення.

Для подачі заяви вам потрібно надати інформацію про обʼєкт, дату та фото чи відео пошкоджень.

Послуга реалізовується Мінцифрою за підтримки проєкту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та Офісу ефективного регулювання BRDO.

Нагадуємо, що Центрнадання адміністративних послуг Семенівської селищної ради працює за адресою смт. Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101 з понеділка по четвер з 08:00 до 17:00 (прийом громадян до 16:00) та у п’ятницю з08:00 до 16:00 (прийом громадян до 15:00), без перерви.

Додаткова інформація за телефоном +380979200509 або електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net

Послуга «Пошкоджене майно» - це перший крок для оцінки реальних збитків та початку компенсації. Переможемо й відбудуємо!Фото без опису