У ЦНАП Семенівської селищної ради можна вклеїти фотокартку до паспорта громадянина України по досягненню 25- і 45-річного віку

Дата: 29.05.2023 15:06

Якщо ви досягли 25- або 45-річного віку, вам необхідно вклеїти нову фотокартку до паспорта громадянина України. Для цього необхідно звернутись до центру надання адміністративних послуг із необхідним пакетом документів.

Де отримати: Центр надання адміністративних послуг.

Як замовити послугу: подати заяву на отримання послуги заявник може особисто або через законного представника.

Хто може звернутися: фізична особа, якій виповнилося 25 або 45 років (уповноважена особа).

Документи, що необхідно надати для отримання послуги:

1. заява про вклеювання фотокартки;
  2. дві фотокартки розміром 3,5 х 4,5 см із зображенням, яке відповідає досягнутому особою віку;
  3. паспорт громадянина України зразка 1994 року;

У разі звернення через уповноваженого представника додатково надаються:

1. документ, що підтверджує повноваження представника;
  2. документ, що посвідчує особу представника.

Умови і випадки надання:Заявник або його представник по досягненню відповідного віку протягом місяця для одержання адміністративної послуги звертається до ЦНАП за зареєстрованим місцем проживання особи, а у разі якщо місце проживання особи не зареєстровано - до ЦНАП за адресою останнього зареєстрованого місця проживання або за місцем фактичного проживання в Україні.

Внутрішньо переміщена особа подає документи до ЦНАП за місцем проживання, що підтверджується довідкою про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Результат:

1. Видача паспорта громадянина України із вклеєною фотокарткою;
  2. Відмова у вклеєнні фотокартки до паспорта громадянина України.

Способи отримання результату: отримати результати надання послуги заявник може особисто.

Строк надання послуги: протягом 5 робочих днів.

У разі необхідності строк вклеювання фотокартки продовжується не більше, ніж на 30 календарних днів.

Вартість надання послуги: безоплатне надання.

Тож, якщо Вам виповнилося 25 або 45 років зверніться до Центру надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради длявклеювання фотокартки до Вашого паспорта.

Нагадуємо, що Центр надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради працює за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101. Графік роботи — з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви. Більше інформації за телефоном +380979200509, електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net або на нашому сайті https://sem.cnapua.gov.ua/

Ми працюємо для Вас!

ЦНАП Семенівської селищної радиНа зображенні може бути: валіза та текст