Mercy Corps розпочинає прийом заявок для підтримки підприємств в сфері сільського господарства у розмірі 40 000 доларів США

Дата: 30.05.2023 09:18

Відділ економічного розвитку та інвестицій селищної ради повідомляє, що міжнародна гуманітарна організація Mercy Corps у рамках Програми підтримки економічної стійкості України (далі — програма) розпочинає   прийом    заявок    на    отримання   фінансової    допомоги    від   сільськогосподарських  підприємств,        зокрема                      фермерських              господарств у розмірі     40 000 доларів США. Подати заявку на отримання ціеї допомоги можуть       власники малих              та середніх              сільськогосподарських підприємст  Полтавської, Сумської та Чернігівської областей.

Взяти участь у цій програмі та отримати відповідну фінансову допомогу можуть малі та середні сільськогосподарські підприємства, які знаходяться в Полтавській   області    та    залучають   (або    планують   залучити)   сільські домогосподарства  або  дрібних  фермерів  до  своєї  бізнес-моделі.

Домогосподарства та дрібні фермери з діяльністю, дотичною до діяльності підприємств, що розраховують на допомогу, мають відчути позитивні зміни від  реалізації цієї програми, наприклад, завдяки:

відновленому a6o забезпеченому доступу до ринків збуту фермерської  продукції, втрачених через війну;

відновленому a6o створеному місцевому виробництву, спрямованого на розв’язання проблем з постачанням ресурсів, необхідних для повноцінног‹ функціонування фермерського господарства (виробництво комбікормів вирощування посадкового матеріалу тощо);

• наданим раніше відсутніх послуг a6o послуг з високим місцевим попитом, для покращення умов ведення дрібної фермерської діяльності та збільшення її прибутковості (послуги з обробки землі, зберігання продукції, тощо);
  • виробництву продукції з доданою вартістю з продукції фермерської діяльності, придбаної в сільських домогосподарств та дрібних фермері (Nлодоовочева продукція, ягоди, продукція тваринництва: молоко, яйця продукція бджільництва тощо).

' До категорії дрібного фермерства входять особисті селянські господарства самозайняті особи, фізичні особи-підприємці, що працюють на відносно невеликих земельних ділянках (до 2 га) та мають відносно невеликий обсяг товарообігу.

Середній розмір фінансової допомоги складає 40 000 доларів США у гривневому еквіваленті за актуальним курсом НБУ. Одержувач коштів має здійснити облік, повний розрахунок та оплату всіх податків відповідно до чинного законодавства України.

Умови участі в програмі:

• офіційна реєстрація та відсутність юридичних i правових перешкод для підприємницької діяльності згідно з вимогами українського законодавства;
  • інвестиція власних коштів до 50% від суми фінансової допомоги.

Відбір учасників здійснюватиметься на конкурсній основі згідно з такими

критеріями:

• чітка аргументація необхідності надання фінансової допомоги;
  • відповідність бізнес-ідеї умовам та цілям програми підтримки; життєздатність бізнес-ідеї,   яка передбачає   збільшення  прибутку  в результаті впровадження;
  • реалістичність бізнес-плану та чітке розуміння його реалізаціі;
  • досвід ведения бізнесу;
  • відсутність зауважень до ділової репутації заявника.

Також  буде  оцінено   заявки  на   отримання  допомоги,  зважаючи  на безпекові ризики, визначені Mercy Corps.

Більше інформації та подати онлайн-заявку для участі можна на сайті: https://uerp.mercvcorps.org.

За додатковою  інформацією  щодо  участі  в програмі  звертайтеся  за телефонами:

+38 (067) 911 41 31  Михайло,

338 (067) 184 57 65 — Віктор.