6 червня – День журналіста

Дата: 06.06.2023 08:27

6 червня – День журналіста

Шановні   медійники!

Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем журналіста!

Ваш професіоналізм і наполеглива праця дають можливість оперативно слідкувати за перебігом подій у світі, в Україні та  громаді.

До вашого слова прислухаються, вашу думку цінують і поважають. Ви не лише повідомляєте про події, які відбуваються в нашому регіоні, а й формуєте світогляд, впливаєте на розвиток суспільних процесів.

Шановні  майстри слова, ви  завжди відрізнялися активною життєвою позицією, прагненням бути в центрі подій, вмінням знаходити відповіді на найгостріші питання. Особливу повагу викликає те, що, дотримуючись норм професійної етики ви завжди у конструктивному діалозі з владою.

Надзвичайно важливо, що ваші журналістські матеріали та репортажі поповнюють літопис рідного краю. За що вам велика вдячність!

Бажаємо вам міцного здоров’я, нових творчих злетів, гострого пера, людського щастя та великої любові і вдячності від глядачів, читачів і слухачів!

Селищний голова                                       Людмила МИЛАШЕВИЧФото без опису