До уваги осіб з інвалідністю та осіб, які їх супроводжують(опікунів, піклувальників) Семенівської громади

Дата: 08.06.2023 10:25

ДО УВАГИ ОСІБ З ІНВАЛІДНІСТЮ

ТА ОСІБ ЯКІ ЇХ СУПРОВОДЖУЮТЬ (ОПІКУНІВ,ПІКЛУВАЛЬНИКІВ)  СЕМЕНІВСЬКОЇ  ГРОМАДИ

Міністерство соціальної політики України в межах реформування процесів надання соціальних послуг особам з інвалідністю працює над створенням дієвої інклюзивної системи, спрямованої насамперед на забезпечення для осіб з інвалідністю всіх можливостей для реабілітації, гідного догляду (за необхідності), соціалізації, навчання, працевлаштування, досягнення економічної самостійності у безбар’єрному суспільстві.

Забезпечення ефективної реалізації та досягнення визначених цілей вимагає законодавчого врегулювання із обов’язковим урахуванням думок і позицій осіб з інвалідністю.

Саме тому на червень 2023 року Мінсоцполітики запланувало проведення досліджень у зазначеній сфері, до яких запрошуємо долучитися осіб з інвалідністю та осіб, які їх супроводжують.

Для  цього необхідно особам з інвалідністю або особам, які їх супроводжують заповнити  анкету (в інтернеті) із посиланням на аплікаційну форму https://forms.gle/6eL9FwZkdeYzJkwu7 , або заповнити анкету і передати  в «Центр надання соціальних послуг» Семенівської селищної ради за  адресою: смт.Семенівка, вул.Воїнів-Інтернаціоналістів, 15,  або зателефонувати за телефоном 0990258166,     0965129735 та в усній формі передати дані анкети.

Термін заповнення аплікаційної форми та передачі анкет  чи подачі по телефону – до 12.06.2023 включно.

Після отримання заповненої форми відповідальний за проведення дослідження працівник міністерства зателефонує або надішле повідомлення особі з інвалідністю або особі, яка її супроводжує, для узгодження подальшої участі в дослідженні.

1.Прізвище, імя  та по батькові особи, яка заповнює форму________________

2.Ви є (такні):

Особа з інвалідністю____________________

Супроводжуючий /опікун, піклувальник/ особи  з інвалідністю____________

3.  Прізвище, ім’я  та по батькові особи з інвалідністю____________________

4.  Група інвалідності:

1-ша група_________

2-га група__________

3-тя група__________

5.  У зв’язку з якими функціональними порушеннями встановлена інвалідність?_

____________________________________________________________________

6.  Електронна адреса особи, що заповнює  анкету________________________

7. Контактний номер телефону________________________________________

8. Якщо Ви хочете поділитися будь-якою інформацією щодо визначення потреб осіб з інвалідністю-можете це зробити тут_______________________________

____________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________________________________________________________

9.  Даю згоду на обробку персональних даних, відповідно до Закону України- «Про захист персональних даних»:

Так__________

Ні ___________

Друге ________

Як встановити момент настання непрацездатності особи з інвалідністю з  дитинства при вирішенні спору про право на обов`язкову частку у спадщині  (ВС/КЦС у справі № 159/4322/14-ц від 26.05.2021).