18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції

Дата: 16.06.2023 15:16

18 червня в Україні відзначають День дільничного офіцера поліції.

Цей день став професійним  з 2004 року згідно з наказом Міністра внутрішніх справ України.

У  Семенівському  секторі поліцейської діяльності №1 ВП №1 КРУП ГУНП в Полтавській області працюють 5 дільничних офіцерів та 1 помічник дільничного офіцера, які своєю багаторічною службою заслужили авторитет та повагу людей. Це  старший  дільничний  офіцер поліції майор   Олександр Анатолійович Лут, старший дільничний офіцер старший лейтенант   Андрій Олександрович Семенець,  дільничний офіцер поліції старший лейтенант  Владислав Олегович Карайбіда,  дільничний офіцер поліції старший лейтенант   Сергій Олександрович Шевченко,  дільничний офіцер  старший лейтенант  Іван Васильович Борисенко, помічник дільничного офіцера старший сержант поліції  Юрій Олександрович Дяченко. Дільничні офіцери   першими реагують на людську біду. Щодня їм доводиться спілкуватися з різними людьми. Основними завданнями людей цієї професії є зміцнення правопорядку, захист прав, інтересів, життя й гідності громадян, профілактика й розкриття злочинів і правопорушень. У будь-який час доби до них звертаються громадяни, що потребують підтримки й захисту.

Шановні дільничні офіцери поліції! Бажаємо Вам  міцного здоров’я, мирної служби, мужності та Божого благословення. Нехай професійний день додасть Вам наснаги в почесній правоохоронній діяльності на благо нашої громади й України.  Хай Господь Бог оберігає Вас у повсякденному житті, а    почесний обов’язок завжди озивається лише людською вдячністю.Фото без опису