Платники Полтавщини подали понад 300 тисяч податкових декларацій

Дата: 22.06.2023 11:37

Платники Полтавщини подали понад 300 тисяч податкових декларацій

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що протягом січня – травня 2023 року організовано роботу ДПІ щодо приймання звітності на паперових носіях, засобами телекомунікаційного зв’язку та імпортування показників звітності з електронного носія.

За повідомленням в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алли Рябкової, станом на 1 червня поточного року до контролюючих органів Полтавської області платниками податків подано 327 568 податкових декларацій, із яких 322 972 (98,6 %) – засобами телекомунікаційного зв’язку, серед них 162 920 (98,93 %) – юридичними особами та 160 052 (98,26 %) – фізичними особами.

Протягом січнятравня 2023 року спеціалістами Головного управління ДПС у Полтавській області забезпечено своєчасну обробку відомостей від державних реєстраторів у кількості 13 309.

Фахівці Головного управління ДПС у Полтавській області постійно проводять роз’яснювальну роботу з платниками щодо вдосконалення та переваг використання електронних сервісів ДПС України, підвищують ефективність адміністрування податків та зборів.