У ЦНАПі Семенівської селищної ради зареєстровано перші шлюби

Дата: 23.06.2023 15:51

У ЦНАПі Семенівської селищної ради зареєстровано перші шлюби

23 червня у Центрі надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради проведено перші урочисті церемонії реєстрації шлюбів. Цього дня одружилися дві пари.

Із народженням нової родини закоханих привітали привітали керівник ЦНАПу Ірина Зубчук та адміністратор Інна Литвиненко. Вони вручили закоханим свідоцтва про реєстрацію шлюбів та пам`ятні дарунки.

Одна із пар молодят побажала залишитися анонімною, а от інша згодилася поділитися з іншими своїми приємними тепер уже спогадами. Це подружжя Леоніда Сьомака та Ірини Моісеєнко. Леонід Вікторович нині перебуває на службі в ЗСУ і, повернувшись додому в коротку відпустку, уклав офіційний шлюб зі своєю коханою. Але насолодитися медовим місяцем чоловіку не вдасться, адже на нього вже чекають у його військовій частині.

Вітаємо новостворені родини! Бажаємо щасливої долі та мирного неба!Фото без описуФото без опису