Увага: відбудеться засідання виконкому!

Дата: 05.07.2023 09:43

До уваги членів виконкому!

07.07.2023 року о 09.00 год. відбудеться чергове засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

На розгляд виносяться такі питання:

1. Про впорядкування нумерацій об`єктів нерухомого майна.

2. Про розгляд звернення щодо продовження терміну дії паспорта прив`язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

3. Про розгляд звернення щодо продовження терміну дії паспорта прив`язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

4. Про розгляд звернення щодо продовження терміну дії паспорта прив`язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

5. Про розгляд звернення щодо продовження терміну дії паспорта прив`язки тимчасової споруди для провадження підприємницької діяльності.

6.  Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

7.  Про повідомну реєстрацію колективного договору.

8. Про надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

9. Про затвердження переліку  осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяву на отримання компенсації витрат.

10.Про влаштування малолітньої дитини  до КП «Кременчуцький обласний спеціалізований будинок дитини Полтавської обласної ради.

11. Про надання  статусу  дитини-сироти.

12. Про зміну статусу малолітньої дитини.

13. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо дарування земельної ділянки на ім`я малолітньої дитини.

14. Про погодження стимулюючих додаткових виплат лікарям КП «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

15.Про проведення містобудівного моніторингу розробленої містобудівної документації.

16. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної ради (УБД).

17. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної ради .