Державна податкова служба інформує: е-ключ

Дата: 05.07.2023 09:56

На Полтавщині електронними довірчими послугами від ДПС скористалися майже 10 тисяч осіб

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що протягом січня – червня 2023 року фахівцями сектору реєстрації користувачів сформовано 9826 сертифікатів відкритих ключів. Із них у відокремлених пунктах реєстрації (далі -  ВПР) м. Полтави – 6550 та м. Кременчука – 3276.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова зазначила, що протягом червня 2023 року фахівці податкової служби області сформували платникам 1740 сертифікатів відкритих ключів, що складає понад 17,0 відсотків від загальної кількості сформованих з початку поточного року.

Електронними довірчими послугами скористалися 2719 юридичних осіб і 1858 фізичних осіб. Суб’єкти господарської діяльності отримали 2996 ЕДП у м. Полтаві та 1581 ЕДП у м. Кременчук. 895 заявників подали заяви про зміну статусу сертифіката відкритого ключа, із них у ВПР м. Полтави – 704, у ВПР м. Кременчука – 191.

Нагадуємо, що у податковій службі Полтавщини працюють два відокремлених пункти реєстрації: один із них за адресою м. Полтава, вул. Європейська, 155, поверх 1, зал № 1, кімната 1, інший – м. Кременчук,  вул. Троїцька, 76, поверх 1, кімната 102.

Завдяки доступним електронним сервісам від ДПС України у платників є можливість повторного формування сертифікатів відкритих ключів, а також дистанційного формування сертифікатів для програмних РРО (https://ca.tax.gov.ua/manage-certificates).

Користуватися електронними послугами ДПС легко, швидко та зручно!