До уваги громадян! Перелік документів, які потрібно зібрати забудовникам для отримання кредиту

Дата: 26.07.2023 13:48

ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, ЯКІ ПОТРІБНО ЗІБРАТИ ЗАБУДОВНИКАМ ДЛЯ ОТРИМАННЯ КРЕДИТУ

І етап. Заява позичальника подається до фонду

(від п.1 до п. 15)

1. Заява на ім’я керівника виконавчого органу фонду про надання кредиту.
  2. Клопотання органу місцевого самоврядування про надання кредиту.
  3. Згода позичальника та другого з подружжя на використання та обробку персональних даних.
  4. Оригінали та копії паспортів позичальника та другого з подружжя.
  5. Оригінал та копію довідки про ідентифікаційний код позичальника та другого з подружжя.
  6. Довідка про склад сімї із сільської (селищної) ради.
  7. Копії свідоцтв про народження дітей (для багатодітної родини).
  8. Довідка про дохід за попередні 6 місяців з місця роботи позичальника та другого з подружжя. (Для фізичних осіб-підприємців декларацію про доходи та видатки, копія свідоцтва та копія витягу про сплату податку).
  9. Довідка про наявність (або відсутність) приватного житла, видана органом, що здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно. Дана довідка подається на позичальника і другого з подружжя. (У випадку подання документів на придбання житла дана довідка подається при надходженні черги на отримання кредиту. Довідка подається на позичальника і другого з подружжя.).
  10. Копія документа, що підтверджує право власності чи користування земельною ділянкою (крім випадків придбання житла, газифікації чи водопостачання).
  11. Копія будівельного паспорту або, у випадку добудови (реконструкції),  копія технічного паспорту зі змінами та зведеним кошторисним розрахунком. (За довідкою просимо звертатися до місцевого відділу архітектури).

(Окрім випадків придбання, газифікації чи водопостачання).

1. Довідка з сільської (селищної) ради про потребу в газифікації (водопостачанні) при поданні заяви на отримання кредиту на газифікацію чи водопостачання житлового будинку.
  2. Для осіб, які мають право першочергового отримання кредиту (учасники АТО та внутрішньо переміщені особи) – документ, що підтверджує відповідний статус.
  3. Папка із зав’язками – 1 шт.
  4. Конверт поштовий з маркою по України – 20 шт., для отримання кредиту на газифікацію чи водопостачання  - 10 шт.

ІІ етап. Після прийняття рішення про надання кредиту забудовнику необхідно оформити:

1. Договір поруки з двома поручителями (для газифікації чи водопостачання з одним поручителем), які працюють та мають постійне джерело доходів. Поручителям необхідно подати довідку про дохід за останні 6 місяців роботи, копію паспорта та ідентифікаційного коду. Договір поруки оформляється в приміщенні Фонду в присутності позичальника та поручителів.

Адреса: 36011, м. Полтава, вул. Міщенка, 2, кімната 84 (5-й поверх)

Телефони для довідок: (0532) 2-87-15; 2-68-53; 050 304 91 34; 067 535 0234

Згода на використання та обробку персональних даних

(заявника та другого з подружжя)

Надаю свою згоду на використання та обробку моїх персональних даних, на їх передачу третій особі виключно в межах Закону України «Про захист персональних даних», не вимагаю здійснення повідомлення та передачу (поширення) своїх персональних даних. Зобов’язуюсь надати точні і достовірні дані, в разі їх зміни повідомляти про це Фонд. Зміст ст. 8 України «Про захист персональних даних» мені роз’яснено і зрозуміло.

«____»_________________20 ____ р.                                              _______________________

«____»_________________20 ____ р.                                              _______________________