Дата: 27.07.2023 13:56

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Семенівської громади!! БФ «Право на захист» видаватиме допомогу особам, що відносяться до наступних категорій:

інваліди;

пенсіонери та особи старше 60 років;

малозабезпечені сім’ї з дітьми та сім’ї, які виховують дитину (дітей) з інвалідністю (один набір на сім’ю).

02 серпня с-ще Семенівка, вул. Воїнів -Інтернаціоналістів, буд. 15 ( КУ "Центр надання соціальних послуг").

Час роботи: 02 серпня,11:00-15:00.

Які документи потрібні (оригінали): паспорт, код, свідоцтво про народження дитини, довідка про місце реєстрації тимчасового проживання, видана Семенівським ЦНАП та довідка ВПО, документ що підтверджує інвалідність.

3 серпня с. Крива Руда, за адресою: вул. Центральна,45 (Будинок культури).

Час роботи: 03 серпня, 11:00-14:00.

3 серпня с. Заїчинці, за адресою: вул. Шкільна,7а (адмінприміщення).

Час роботи: 03 серпня, 11:00-14:00.