Оголошення про надання кандидатур до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів,спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України

Дата: 03.08.2023 09:06

Фото без опису Оголошення про надання кандидатур до складу комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України на території Семенівської територіальної громади відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21 квітня 2023р. № 381 (зі змінами)

З метою належного функціонування комісії необхідно включити  до складу представників від громадськості. Кількість представників від громадськості не може бути меншою однієї третини загального складу комісії.

Пропозиції щодо включення до складу комісії представників від міжнародної чи громадської організації подаються до Семенівської селищної ради ( адреса: вул. Незалежності 44, каб.210, Відділ житлово-комунального господарства, цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Семенівської селищної ради,  селище Семенівка, Полтавська область, 38200), як органу управління у довільній формі, придатній для сприйняття її змісту, та містить прізвище, власне ім’я, по батькові (за наявності) кандидатури представника, а також такі відомості про заявника:

для міжнародної чи громадської організації:

- найменування;

- напрями діяльності;

- код юридичної особи згідно з ЄДРПОУ (за наявності);

- місцезнаходження;

- контактні дані (номер телефону, адреса електронної пошти);

телефону, адреса електронної пошти).

Дані, зазначені у заяві, засвідчуються підписом представника міжнародної чи громадської організації, що її подала.

У разі, коли кількість заяв перевищує граничну чисельність представників від громадськості, висунуті кандидатури включаються до складу комісії у міру черговості надходження заяв, при цьому особи, які мають більше одного року досвіду роботи у сфері будівництва, протидії корупції, внутрішнього аудиту чи моніторингу закупівель, мають переважне право на включення до складу комісії.

Просимо громадськість подати свої пропозиції щодо кандидатур до складу комісії протягом 5  днів з моменту оприлюднення даного оголошення.