Змінити місце проживання у декілька кліків знову можна через ДІЮ

Дата: 03.08.2023 13:48

Змінити місце проживання у декілька кліків знову можна через ДІЮ

Послуга доступна для дітей, жінок та чоловіків непризовного віку. Для зміни місця проживання потрібно мати податковий номер, ID-картку або закордонний паспорт у за стосунку Дія. Щоб змінити місце проживання дитини, маєте бути повнолітнім та отримати дозвіл другого з батьків.

Покроковий алгоритм отримання послуги:

1. Натисніть Подати заяву та зареєструйтеся або авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.

2. Перевірте коректність особистих даних, оновіть їх за необхідності в особистому кабінеті.

3. Вкажіть, чи маєте ви дітей та чи є військовозобовʼязаною особою.

Зверніть увагу: дитину можна задекларувати лише за адресою проживання батьків.

Якщо ви військовозобов'язана особа, зверніться особисто до ЦНАП для отримання послуги.

4. Перевірте своє поточне місце проживання та вкажіть, чи є ви власником/співвласником майна, де плануєте задекларувати місце проживання.

5. Якщо ви хочете змінити місце проживання дитини, зазначте дані про її свідоцтво про народження та УНЗР (унікальний номер запису у реєстрі), якщо є. Уточніть інформацію щодо місця проживання дитини та вкажіть дані другого з батьків.

6. Вкажіть дані власника майна, якщо декларуєте місце проживання в житлі іншого власника.

7. Оберіть адресу нового місця проживання.

8. Власник майна має надати згоду, підписавши вашу заяву своїм електронним підписом. Після цього сплатіть адміністративний збір.

9. Підпишіть заяву електронним підписом та очікуйте результат її розгляду.

Більше інформації у Центрі надання адміністративних послуг Семенівської селищної ради за адресою: с-ще Семенівка, вулиця Незалежності, 44, к.101, за телефоном +380979200509, електронною адресою cnap-semenivka-sr@ukr.net або на нашому сайті https://sem.cnapua.gov.ua/Графік роботи ЦНАП— з понеділка по четвер з 08:00 до 17:15 (прийом громадян здійснюється до 16:00) та в п’ятницю з 08:00 до 16:00 (прийом громадян — до 15:00), без перерви.

Крім того, нагадуємо, що реєстрація місця проживання у ЦНАП здійснюється ВИКЛЮЧНО ЗА ПОПЕРЕДНІМ ЗАПИСОМ.

Ми працюємо для Вас!

ЦНАП Семенівської селищної ради