На користь органів ДПС вирішено 51 судову справу на суму понад 900 млн гривень

Дата: 22.08.2023 12:37

На користь органів ДПС вирішено 51 судову справу на суму

понад 900 млн гривень

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють про те, що протягом січня – липня 2023 року на розгляді в судах різних інстанцій,                      з урахуванням справ, що перейшли із минулих років, знаходиться 1840 справ за позовами платників податків до органів ДПС, на загальну суму                         8 644,4 млн гривень.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області                Алла Рябкова відзначила що, значну кількість справ, що перебували на розгляді, складають справи за позовами платників податків до органів ДПС про визнання недійсними/нечинними податкових повідомлень-рішень - 661 справа, на загальну суму 8 622,3 млн грн, із яких 83 справи, порушені у 2023 році, на суму               637,9 тис. гривень.

Судовими інстанціями області протягом семи місяців поточного року розглянуто 71 справу на загальну суму 1 млрд 212,1 млн гривень. З них 51 справу вирішено на користь органів ДПС на суму 902,8 млн грн (74,5 % від суми позовних вимог). Натомість щодо 20 справ правосуддя стало на бік платників податків, загальна сума за такими справами склала 309,3 млн грн (25,5 % від суми позовних вимог).