Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Проведено робочу нараду

Дата: 18.09.2023 12:00
Кількість переглядів: 114

Відкрити світлинуПро стан підготовки житлово-комунального господарства громади до роботи в осінньо-зимовий період на 2023-2024 роки, про стан реалізації повноважень у сфері здійснення державного контролю за використанням та охорони земель та стан впровадження інформаційних систем у Центрах надання адміністративних послуг сьогодні було обговорено на робочій нараді у селищного голови.


Підготовка до осінньо-зимового періоду 2023-24 років проходить відповідно до запланованих заходів. Проводиться робота щодо проведення перевірки димових та вентиляційних каналів газифікованих теплогенераторних та вентиляційних котелень.


За словами начальника відділу управління майном селищної ради Володимира Романенка завершено забезпечення об’єктів комунальної власності, що перебувають в оперативному управлінні відділу дровами. Розпочато процедуру закупівлі природного газу. Опалювальний сезон планується розпочати з 15 жовтня.


Як повідомив директор КП «Комунальник» Олександр Сурков, що станом на сьогодні підготовка до осінньо-зимового періоду перебуває під особливим контолем. Проведено підготовку виробничих та побутових приміщень, техніки ( два трактори та один автомобіль). Заготовлено посипний матеріал: 10т. гранвідсіву, 25 т. піску, 3 т. солі. Проте є ще потреба у заготівлі піску.
Селищний голова наголосила, що особливу увагу необхідно звернути на роботу тих об’єктів теплопостачання, які минулого року були проблемними.


Про стан впровадження інформаційних систем у ЦНАП доповіда начальник ЦНАП селищної ради Ірина Зубчук.
ЦНАП Семенівської селищної ради у свої роботі використовує інформаційну систему «е-ЦНАП Cloud», розробником якої є Комунальне підприємство «Міськоформлення» Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області. У 2018 році «е-ЦНАП Cloud» визнано кращою в Україні за підсумками оцінювання експертами проекту «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), у 2019 році визнано кращою за результатами моніторингу Центру політико-правових реформ. Завдяки використанню «е-ЦНАП Cloud» відвідувачам не доводиться заповнювати ніяких заяв, вхідні дані вводять адміністратори, після чого автоматично генерується бланк із заявкою та супровідна документація. При наступному зверненні громадянина до ЦНАП відбувається автоматичне заповнення реєстраційної картки даними з реєстру.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора