До уваги членів виконкому!

Дата: 06.10.2023 14:48

Офіційний веб-сайт Шевченківскької районної у м.Полтаві ради

До уваги членів виконкому!

10 жовтня 2023 року  о 09 годині в малій залі адмінбудинку відбудеться  засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

На розгляд виносяться такі питання:

1.Про  надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами.

2. Про  впорядкування нумерацій об’єктів нерухомого майна.

3.Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

4.Про надання  # Анастасії , #### року народження, статусу дитини-сироти.

5.Про встановлення піклування над  дитиною-сиротою.

6.Про надання Ярославі , року народження, статусу дитини-сироти.

7.Про встановлення опіки над  дитиною-сиротою.

8.Про надання #### Ірині , #### р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

9.Про взяття на квартирний облік дитини, позбавленої батьківського піклування, яка потребує поліпшення житлових умов.

10.Про взяття дитини, позбавленої батьківського піклування, на соціальний квартирний облік.

11.Про затвердження висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав матері щодо малолітніх дітей.

12.Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяви про отримання компенсації витрат.

13. Про погодження стимулюючих додаткових виплат лікарям КП «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

14.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

15.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

16. Про надання матеріальної допомоги на відшкодування витрат, понесених  на встановлення надгробних пам’ятників.