Сергій Левченко

Дата: 13.10.2023 15:44

Віддав Україні стукіт власного серця…

Сьогодні, 13 жовтня 2023 року, з квітами в руках та болем у серці Семенівська громада знову прощалася з нашим Героєм, солдатом — Сергієм Володимировичем Левченком, який стояв до останнього на захисті Батьківщини.

Народився Сергій 24 жовтня 1985 року в с-щі Семенівка. Закінчив Семенівський НВК №2. Строкову службу проходив у в/ч А0665 ЗСУ, що спеціалізується на підготовці особового складу для різних родів Сухопутних військ України.

Працював вантажником на Глобинському цукрозаводі.

14 вересня 2022 року Сергій Левченко був призваний до лав ЗСУ за мобілізацією. Службу проходив у в/ч А 7376.

Загинув 30 червня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роздолівка Бахмутського району Донецької області.

Офіційно про це повідомили у липні, але тільки зараз земляки можуть віддати шану Герою, гідно провівши його в останню путь.

Щирі слова співчуття родині загиблого висловили Семенівський селищний голова Людмила Милашевич та старший офіцер третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки старший лейтенант Олександр Мірошниченко.

Семенівщина пишається своїм Героєм і ніколи не забуде про його безсмертний подвиг! Вічна пам’ять захиснику України.