Ментальне здоров'я дітей

Дата: 19.10.2023 10:32

Сьогодні ми хочемо поговорити про надзвичайно важливу тему — ментальне здоров'я дітей

Так само, як ми дбаємо про їх фізичне здоров'я, важливо слідкувати і за їхнім емоційним благополуччям. Стабільне ментальне здоров'я допомагає дітям рости щасливими, впевненими в собі та успішними у житті.

Декілька порад, як ви можете краще піклуватися про ментальне здоров'я ваших дітей:

1. Слухайте їх. Завжди слухайте своїх дітей. Це допомагає їм висловлювати свої почуття та більше розуміти себе.

2. Навчіть дітей розпізнавати та виражати свої емоції - плакати, сміятись, сумувати. Це робить їх більш емоційно стійкими та розуміючими.

3. Заохочуйте фізичну активність. Це має велике значення для ментального здоров'я. Разом з дітьми займайтеся спортом та проводьте час на свіжому повітрі.

4. Звертайте увагу на зміни в дитині. Будьте уважними до будь-яких змін у поведінці чи настрої. Якщо ви помічаєте негативні зміни, розмовляйте з дітьми відверто та підтримайте їх, щоб не сталось.

Ментальне здоров'я — це однаково важливий аспект здоров'я, як і фізичне. Ваша підтримка та розуміння можуть стати для дитини основою їхньої психічної стійкості та щасливого дитинства

Teenergizer надає безкоштовні та анонімні психологічні консультації для підлітків та молоді у форматі онлайн-чату.

Отримати консультацію можна, написавши в діалогове віконечко на сайті teenergizer.org 🤍

Також проводьте для дітей середньої школи урок «Не ведись - прояви свою стійкість в інтернеті»: https://stop-sexting.in.ua/.../urok-ne_vedys-dlya-6-8...

Цей проєкт реалізується #stop_sexтинг у партнерстві з Ресурсним Центром Недержавних Організацій, за фінансової підтримки Українського Гуманітарного Фонду.
Управління ООН з координації гуманітарних справ / OCHA Ukraine

#stop_sexтинг #не_ведись