До уваги членів виконкому!

Дата: 06.11.2023 16:35

До уваги членів виконкому!

09 листопада  2023 року  о 09 годині в малій залі адмінбудинку відбудеться  засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради.

На розгляд виносяться такі питання:

1.Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

2. Про  впорядкування нумерацій об’єктів нерухомого майна.

3.Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяви про отримання компенсації витрат.

4. Про погодження стимулюючих додаткових виплат лікарям КП «Семенівська лікарня» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради.

5.Про внесення змін  до рішення виконавчого комітету від 18.03.2022 № 32 «Про окремі заходи щодо контролю за встановленням цін суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі»

6. Про надання дозволу Пархоменку Роману Михайловичу на вчинення правочину щодо дарування земельних ділянок на ім’я малолітньої дитини.

7.Про затвердження висновку стосовно розв’язання спору щодо участі батька у вихованні та спілкуванні з дитиною.

8.Про надання #, #### року народження, статусу дитини-сироти.

9. Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

10.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

11.Про надання матеріальної допомоги на відшкодування витрат, понесених  на встановлення надгробних пам’ятників.

12.  Про відшкодування витрат на поховання.