A A A K K K
для людей із порушенням зору
Семенівська селищна рада
Полтавська область, Кременчуцький район

Щотижнева робоча нарада

Дата: 20.11.2023 13:45
Кількість переглядів: 76

Сьогодні, 20 листопада, відбулася щотижнева робоча нарада під керівництвом селищного голови Людмили Милашевич. В нараді взяли участь заступники селищного голови з питань діяльності виконавчих органів — Світлана Неіленко, Сергій Чинчик та Юрій Стеценко, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Людмила Лопата, керівники структурних підрозділів, комунальних підприємств та установ.

Коротко про головне:

— Про стан захворюваності на ГРВІ та COVID-19 по Семенівській територіальній громаді доповіла начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Людмила Маркова.

За інформацією КП «Семенівський центр ПМСД» Семенівської селищної ради та Оболонської сільської ради за останній тиждень в громаді зареєстровано 76 випадків захворювання на ГРВІ  та 4 випадки захворювання на COVID-19. Випадків захворювання на грип не діагностовано.

В порівнянні з минулим тижнем кількість випадків захворювання на ГРВІ серед дорослого населення збільшилась на 12%, на COVID-19 — зменшилася на 24%.

Серед дитячого населення показник захворювання на ГРВІ зріс на 27%. Діагностовані випадки зщахворювання на COVID-19 відсітні.

За повідомленням директора КП «Семенівський центр ПМСД» Тамари Мазанько на даний час у закладі наявна вакцина проти COVID-19 Комінарті (Pfizer–BioNTech).

— Про забезпечення доступності послуг позашкільної освіти у сфері освіти та культури доповіли головний спеціаліст відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Сергій Вайло та начальник відділу культури та дозвілля Інна Календарь.

Відділ освіти, сім’ї, молоді та спорту Семенівської селищної ради повідомляє, що з 1 вересня 2023 року на території Семенівської селищної ради діє 2 заклади позашкільної освіти: КЗПО «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» та КЗПО «Семенівська дитячо-юнацька спортивна школа».

Станом на 17.11.2023 КЗПО «Семенівський Будинок дитячої та юнацької творчості» проводить роботу за різними напрямками позашкільної освіти:

  • художньо-естетичним;
  • декоративно-прикладним;
  • товаристсько-краєзнавчим;
  • еколого-натуралістичним;
  • дослідницько-експериментальним.

З 1 вересня 2023 року у КЗПО «Будинок дитячої та юнацької творчості працює 20 гуртків (всього 496 вихованців), а саме:

— на базі БДЮТ гуртковою роботою охоплено 176 вихованців;
— на базі 4 закладів загальглї середньої освіти, у гуртках за різними напрямками охоплено 320 вихованців.

Станом на 17.11.2023 року КЗПО Дитячо-юнацька спортивна школа» проводить навчально-тренувальний процес за 5 видами спорту. У 16 групах навчається 235 вихованців: на базі ДЮСШ — 96 вихованців, на базіЗЗСО — 139 вихованців.

Усього закладами позашкільної освіти Семенівської селищної ради охоплено навчанням 731 вихованець, що становить — 50,4 % здобувачів освіти.

Далі продовжила Інна Іванівна. За її словами, однією із місій позашкільної освіти є розвиток здібностей дітей та молоді у сфері культури. Одним із основних індикаторів, що характеризують доступність позашкільної освіти є показник охоплення дітей позашкільною освітою у закладах позашкільної освіти.

У 2023-2024 навчальному році контингент Семенівської ДМШ становить 234 учні. У даному закладі мають змогу отримувати позашкільну освіту по двом напрямках:
— музичний (інструментальний та вокальний);
— мистецький (хореографія та образотворче мистецтво).

З метою забезпечення доступності послуг позашкільної освіти у сфері культури при Семенівській ДМШ функціонують класи, які знаходяться по населеним пунктам:
— клас баяну (с.Крива Руда);
— клас духових інструментів (с.Василівка).

Участь і перемоги вихованців у фестивалях, виставках, конкурсах різних рівнів надають їм як неоціненний соціальний досвід, підвищують самооцінку, так і сприяють професійному самовизначенню тощо. Ці два компоненти в однаковій мірі є важливими як для учнів, так і для педагогів позашкілля. Учні ДМШ у 2022-2023 навчальному році стали учасниками та призерами 33 конкурсів різних рівнів.

Під час наради присутні обговорили актуальні питання, поточний стан справ за основними напрямками роботи та окреслили планові завдання на тиждень. Також було заслухано інформацію про виконані завдання, проаналізовано проблемні питання та обговорено пропозиції щодо їх вирішення.

Окремо Людмила Павлівна наголосила, що зараз триває активна підготовка до сесії, тож всі структурні підрозділи повинні працювати злагоджено.

Разом до Перемоги!« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора