Леонід Серветник

Дата: 15.12.2023 15:45

Семенівська громада знову в скорботі

На війні з супостатом загинув Леонід Серветник. Військовий із с. Тарасівка. Був солдатом, навідником третього відділення спеціального призначення третього взводу спеціального призначення 1-ї роти спеціального призначення в/ч 4118. Мобілізований 26 квітня 2022 року.

Загинув 15 жовтня 2023 року в населеному пункті Урожайне Донецької області.

Сьогодні, 15 грудня, Семенівська громада попрощалася з військовим Леонідом Серветником. Віддати шану Герою прийшло чимало жителів громади. Церемонія прощання відбулася в центрі селища.

Щирі слова співчуття рідним від усієї громади висловили селищний голова Людмила Милашевич та начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Станіслав Ковалевський.

Семенівщина пишається своїм Героєм і ніколи не забуде про його безсмертний подвиг!