Боротьба з «тіньовою зайнятістю»

Дата: 19.12.2023 08:08

Працівниками відділу фактичних перевірок управління податкового аудиту Головного управління ДПС у Полтавській області з метою контролю за дотриманням роботодавцями законодавства щодо укладання трудових відносин з працівниками (найманими особами) постійно здійснюються контрольно перевірочні заходи з даного питання. Так, протягом листопада поточного року, в результаті проведених фактичних перевірок виявлено 11 випадків використання незадекларованої праці.

Матеріали перевірок направлено до Північно-Східного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці для вжиття відповідних заходів за фактом використання праці найманого працівника без належного оформлення трудових відносин.

Підкреслюємо, що офіційне оформлення трудових відносин для бізнесу – це позитивний імідж та репутація, для найманого працівника – гарантія соціальної захищеності, а для держави – запорука економічного розвитку.