Запитували? Відповідаємо! Чи можна оскаржити в адміністративному порядку рішення комісії регіонального рівня про неврахування таблиці даних платника податку та рішення про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку?

Дата: 20.12.2023 08:21

Постановою Кабінету Міністрів України від 02 червня 2023 року  574 внесені зміни до Порядку зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 грудня 2019 року 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних», якими  передбачено, що комісія центрального рівня розглядає скарги на рішення комісій регіонального рівня про неврахування таблиці даних платника податку та скарги на рішення про відповідність платника податку критеріям ризиковості платника податку.