На обліку в податкових органах Полтавщини перебуває понад 104 тисячі платників

Дата: 22.12.2023 08:36

Станом на 1 грудня 2023 року в органах податкової служби Полтавщини на обліку перебуває 104 125 платників податків, із них 40 429 юридичних осіб та     63 696 фізичних осіб-підприємців. Про це повідомили у Головному управлінні ДПС у Полтавській області.

«Протягом січня – листопада поточного року 12 046 платників податків взято на облік в органах податкової служби Полтавщини»,зазначила у коментарі місцевим медіа в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

За одинадцять місяців 2023 року фахівцями Головного управління ДПС             у Полтавській області забезпечено своєчасну обробку відомостей від державних реєстраторів у кількості 34 677.

Із загальної кількості платників податків Полтавської області, станом на            1 грудня 2023 року, 7 989 зареєстровано платниками ПДВ: 6 834 юридичних особи та 1 155 фізичних осіб-підприємців.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків Полтавської області, становить 1 365 087.

Повідомляємо платникам податків, що в мобільному застосунку «Моя податкова» оновлено функціонал. Зокрема, користувачі мають можливість подати Заяву про внесення змін до ДРФО (Форма №5ДР), для цього необхідно завантажити застосунок в App Store або Google Play.