Податківці Полтавщини вірять у Перемогу ЗСУ та підтримують наших мужніх захисників!

Дата: 28.12.2023 08:12

Напередодні різдвяних та новорічних свят колектив Головного управління ДПС               у Полтавській області від щирого серця привітав незламних і сміливих воїнів, які відважно захищають рідну землю та український народ від агресора.

Тим, хто сьогодні виконує найблагороднішу місію та щоденно звершує подвиг, кому ми безмежно вдячні та вклоняємося, за ініціативи очільниці податкової служби Полтавщини Алли Рябкової  та підтримки колективу податківців, передали технічне обладнання, яке так необхідне на передовій. Військовослужбовцям 116-ої окремої бригади територіальної оборони подарували 3 квадрокоптери, з вірою, що вони допоможуть врятувати життя наших захисників і наблизити Перемогу.

В єдності наша сила! Разом – ми переможемо! Віримо в ЗСУ!