Майже 1 млрд грн військового збору – внесок Полтавщини на підтримку ЗСУ

Дата: 29.12.2023 09:53

Майже 1 млрд грн військового збору – внесок Полтавщини на підтримку ЗСУ

За одинадцять місяців 2023 року на підтримку українського війська платниками Полтавської області до державного бюджету сплачено 995,5 млн грн військового збору.

Надходження з військового збору збільшились на 23,4 відсотка, порівняно            з відповідним періодом минулого року, що у грошовому еквіваленті становить         188,7 мільйонів гривень. Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.

Позитивна динаміка надходжень – результат відповідальної позиції як представників бізнесу Полтавщини, що утримують і перераховують до бюджету військовий збір, так і громадян, які самостійно декларують свої доходи та сплачують податки.

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області дякують платникам податків за підтримку держави та обороноздатності Збройних Сил України.

Головне управління ДПС у Полтавській областіФото без опису