Увага! Очікуються складні погодні умови

Дата: 05.01.2024 08:25

За інформацією Українського гідрометеорологічного центру 7 – 9 січня в Україні очікуються складні погодні умови внаслідок вторгнення арктичного повітря з півночі Європи та утворення активного циклону на півдні країни.

Вдень 7 січня та протягом 8 січня в Черкаській, Кіровоградській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській областях значний сніг (приріст снігового покриву 10 – 20 см).

В центральних, східних та південних областях пориви вітру 15 – 20 м/с, хуртовини, снігові замети; на дорогах більшості областей країни ожеледиця.

Впродовж 7 – 9 січня з півночі на південь очікується значне зниження нічної температури до 13 – 20 морозу.

Складні погодні умови можуть призвести до ускладнення роботи комунальних служб та енергетичних підприємств, порушення та припинення руху транспорту на дорогах, погіршення умов життєзабезпечення населення.