До уваги: відбудеться засідання виконкому!

Дата: 05.01.2024 15:24

До уваги членів виконкому!

Засідання виконавчого комітету Семенівської селищної ради відбудеться 09 січня 2024 року  о 09 годині в малій залі адмінбудинку

Порядок денний засідання:

1.Про затвердження плану роботи виконавчого комітету Семенівської селищної ради на  2024 рік.

2.Про затвердження актів обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню.

3.Про затвердження переліку осіб, що розмістили внутрішньо переміщених осіб та подали заяви про отримання компенсації витрат.

4.Про надання дозволу на вчинення правочину.

5.Про надання Кондрашовій Вікторії Олександрівні, 14.12.2011 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

6.Про надання Бейсу Ярославу Анатолійовичу, 04.01.2008 р.н., статусу дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

7.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

8.Про надання матеріальної допомоги жителям Семенівської селищної територіальної громади.

9.Про відшкодування витрат на поховання.