На Полтавщині зареєстровано понад 104 тисячі суб'єктів господарювання

Дата: 14.02.2024 08:12

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області інформують, що станом на 1 лютого 2024 року в органах податкової служби Полтавщини на обліку перебуває 104 449 платників податків, із них 40 569 юридичних осіб та 63 880 фізичних осіб-підприємців.

В. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області                   Алла Рябкова повідомила, що протягом першого місяця поточного року 856 платників податків взято на облік в органах податкової служби Полтавської області. Державна реєстрація – запорука законності ведення господарської діяльності.

Кількість фізичних осіб, які зареєстровані в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків Полтавської області станом на 1 лютого 2024 року складає 1 360 435.

Із загальної кількості платників податків Полтавської області 8 022 зареєстровані платниками ПДВ: юридичних осіб – 6849 та фізичних осіб-підприємців – 1 173.

Впродовж січня 2024 року фахівцями Головного управління ДПС у Полтавській області забезпечено своєчасну обробку відомостей від державних реєстраторів            у кількості 3 374.

Нагадуємо платникам податків про те, що в смартфоні можна отримати відомості про доходи за лічені хвилини. Відеогайд  за посиланням.