ПРОВЕДЕНО СПІЛЬНУ НАРАДУ

Дата: 15.02.2024 09:31

13.02.2024 за участю працівників спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Семенівської селищної ради Світлани БІЛЕНКО, Тетяни ЧЕРНЕТИ, Світлани ПАЛІЙ та заступника начальника СПД№1 ВП№1 КРУП ГУНП в Полтавській області, капітана поліції Віктора ЯТЛА, з метою вжиття додаткових заходів щодо належної взаємодії, узгодження та вирішення проблемних питань під час реагування, відпрацювання випадків домашнього насильства та надання комплексної допомоги постраждалим особам, проведено спільну нараду, на якій обговорено питання своєчасності реагування на факти вчинення домашнього насильства, залучення суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству.

Особливу увагу було звернуто на питання своєчасного інформування органами поліції за всіма фактами повідомлень про вчинення домашнього насильства в сім’ї суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, відповідно до Постанови КМУ від 22.08.2018 № 658 «Про затвердження порядку взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі». За результатами обговорення напрацьовано порядок взаємодії установ.