Василь Сіренко

Дата: 17.02.2024 12:52

Сьогодні, 17 лютого, відбулася церемонія прощання з нашим земляком Василем Сіренком. Військовослужбовець з с. Єгорівка.

Стоячи на колінах зустріли нашого земляка військовослужбовці, представники влади, а також небайдужі жителі громади.

Присутні, зі сльозами на очах та почуттям важкої втрати, хвилиною мовчання вшанували пам'ять земляка, який захищав незалежність нашої країни, її мирне небо і віддав головне – своє життя у цій священній боротьбі.

Довідково: народився Василь Сіренко 4 вересня 1976 року в с. Малинівка. Мобілізований до ЗСУ 16 січня 2023 року. Мав звання сержант. Військову службу проходив на посаді командира гармати 2 самохідного артилерійського взводу 2 самохідної артилерійської батареї 1 самохідного артилерійського дивізіону в/ч А 4784.

Серце Героя перестало битися 6 лютого 2024 року. Помер чоловік у госпіталі.

Щирі слова співчуття висловили селищний голова Людмила Милашевич та старший офіцер третього відділу Кременчуцького РТЦК та СП старший лейтенант Олександр Мірошниченко.

Василь Сіренко навіки залишиться в пам’яті захисником миру й волі нашої Батьківщини! Схиляємо голови перед подвигом нашого земляка. Вічна йому пам’ять і шана!

Герої не вмирають!