Відбулася комісія з питань захисту прав дитини

Дата: 22.02.2024 12:01

22 лютого відбулася комісія з питань захисту прав дитини, яку провів перший заступник селищного голови Юрій Стеценко. Доповіла по кожному питанню начальник служби у справах дітей Тамара Таран.

Розглянули такі питання, які попередньо детально опрацювали фахівці служби у справ дітей:

— Про розгляд заяви щодо передачі на виховання малолітньої дитини на підставі рішення суду про встановлення факту батьківства.

— про розгляд Ухвали Семенівського районного суду Полтавської області по цивільній справі щодо позбавлення матері батьківських прав відносно малолітньої дитини.

— про розгляд Ухвали Семенівського районного суду Полтавської області по цивільній справі щодо визначення місця проживання малолітньої дитини.

— про надання статусів дітей, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

— про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах та дитини, яка залишилися без батьківського піклування.

Під час засідання заслухано, як заявників, так і членів комісії, які брали активну участь в обговоренні питань.

За результатами засідання комісією прийняті рішення, спрямовані на захист прав та інтересів дітей, які будуть надані на розгляд членів виконавчого комітету Семенівської селищної ради.