Результати першого місяця деклараційної кампанії 2024: платники Полтавщини задекларували понад 350 млн грн

Дата: 04.03.2024 10:35

З 1 січня 2024 року розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2023 році. Вже за перший місяць поточного року 770 мешканців Полтавської області подали до податкової служби декларації про майновий стан          і доходи.

Як повідомила представникам місцевих медіа в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова, загальна сума задекларованих доходів громадян складає 363,8 млн гривень. Сума податку на доходи фізичних осіб, що підлягає сплаті до бюджету складає 8,7 млн гривень. Задекларована сума військового збору, що підлягає сплаті до бюджету сягає 1,4 млн гривень.

Із загальної кількості декларацій з початку 2024 року, 46 громадян області подали податкові декларації та скористалися правом на отримання податкової знижки за наслідками 2023 року. Загальна сума податку на доходи фізичних осіб до повернення становить 0,06 млн гривень.

Повідомляємо, що граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік громадянами, які зобов’язані подавати таку декларацію – 30 квітня 2024 року.

Термін сплати визначених у декларації зобов’язань – до 1 серпня 2024 року.

Для громадян, які мають право на отримання податкової знижки, граничний термін подання податкової декларації про майновий стан і доходи за 2023 рік –          31 грудня 2024 року.

У податковій службі нагадують, що подання річної податкової декларації – це обов’язок кожного свідомого громадянина, передбачений Конституцією України. При направленні декларації засобами електронного зв’язку використовуйте сервіс «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua). Інформаційні матеріали з питань деклараційної кампанії 2024 розміщені за посиланням: https://tax.gov.ua/deklaratsiyna-kampaniya-2024/.