Петро Кушніренко

Дата: 08.03.2024 16:26

Семенівська громада попрощалася із військовослужбовцем Петром Кушніренком

На війні з супостатом загинув Петро Іванович Кушніренко (1996 р.н.). Військовий із с. Товсте. Чоловік мав звання старшого солдата, був механіком-водієм І танкового відділення І танкового взводу танкової роти вч А 0224.

Загинув 4 березня 2024 року поблизу населеного пункту Новомихайлівка Донецької області.

Сьогодні, 8 березня, Семенівська громада попрощалася з військовим Петром Кушніренком. Віддати шану Герою прийшло чимало жителів громади. Церемонія прощання відбулася в центрі селища.

Щирі слова співчуття рідним від усієї громади висловили перший заступник селищного голови Юрій Стеценко та начальник третього відділу Кременчуцького районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки підполковник Станіслав Ковалевський.

Семенівщина пишається своїм Героєм і ніколи не забуде про його безсмертний подвиг!