Дата: 11.03.2024 14:12

11 березня відбулося засідання постійно діючої комісії обласної державної адміністрації з питань охорони довкілля, раціонального використання та відтворення природних ресурсів, яку провів директор Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОВА Сергій Олейніков.

У засіданні комісії взяли участь: завідувач кафедри екології, збалансованого природокористування та захисту довкілля державного аграрного університету, професор екології Павло Писаренко; перший заступник селищного голови Юрій Стеценко; заступник начальника КРВА Артем Даценко; заступник сільського голови Оболонської сільської ради Сергій Стадніченко; керівники структурних підрозділів та установ Семенівської селищної ради, а також представники з Глобинської міської ради та Градизької селищної ради.

Розглянули такі питання:

- про здійснення управління відходами на територіях громад. Доповідав начальник відділу моніторингу довкілля та поводження з відходами Управління природокористування та моніторингу довкілля Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОВА Євген Нетикша;

- про здійснення стратегічної екологічної оцінки документів державного планування. Доповідала начальник відділу охорони атмосферного повітря, оцінки впливу на довкілля та стратегічно екологічної оцінки Управління природокористування та моніторингу довкілля Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОВА Ольга Петренко;

- про виконання заходів Регіональної програми «Довкілля-2027» та Програми ефективного використання земельних ресурсів Полтавщини на період 2022-2027рр. Доповіла заступник директора Департаменту екології та природних ресурсів Полтавської ОВА Алла Косик.

Учасники комісії у форматі живого відкритого діалогу мали можливість поставити питання, що стосуються питань охорони довкілля та отримати конкретні відповіді на них.