Дата: 11.03.2024 15:10

Нещодавно відбулося засідання кіноклубу Docudays.UА при Кременчуцькому РС №3 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області. Під час просвітницького заходу учасники переглянули короткометражний фільм «Фортеця Маріуполь. Орест» режисерки Юлія Гонтарук.

Кінострічка створена на основі записів відеодзвінків журналістки з українськими військовослужбовцями, які опинилися в оточенні на «Азовсталі». Головний герой фільму — Дмитро Козацький із позивним «Орест», голова прес-служби полку «Азов». Чоловік пережив російський полон, з якого його було звільнено у вересні 2022 р.

«Фільм надихає задуматися про міць та силу духу УКРАЇНСЬКИХ ЗАХИСНИКІВ, пробуджує нашу свідомість, підкреслюючи важливість цінностей сьогодення», — каже волонтер пробації Сергій Похилець.