Щиро вітаємо!

Дата: 14.03.2024 08:15

14 березня День народження святкує депутат Семенівської селищної ради, голова ФГ «Товсте» Андрій Генадійович Скрипка.

Шановний Андрію Генадійовичу!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого Дня народження! Бажаю, аби завдяки Вашим амбіціям та безмежній працьовитості всі плани обов’язково реалізовувались, а на зміну їм завжди приходили нові далекоглядні перспективи.

Зичу міцного здоров’я, благополуччя, здійснення заповітних мрій і сподівань, бадьорості духу, сил і наснаги. Хай Вас повсякчас супроводжує добра вдача, життєвий оптимізм і творча наснага. А невичерпна енергія буде вірним супутником на шляху до нових звершень.

Щиро дякую за Ваш професіоналізм, компетентність та самовіддану, натхненну працю, спрямовану на розвиток Семенівської громади. Зі святом!

Селищний голова Людмила МИЛАШЕВИЧ