До уваги мешканців Семенівської громади!

Дата: 14.03.2024 09:48

За минулий тиждень зареєстровано 75 випадків захворювання на ГРВІ серед населення громади, що на 14% менше, в порівнянні з попереднім тижнем. Зокрема 36 випадків становлять діти шкільного віку, 19 випадків - діти дошкільного віку та 20 випадків – дорослі.

Нагадуємо, що для запобігання поширенню вірусної інфекції, дотримуйтеся наведених нижче порад:

1. Тримайтеся на безпечній відстані від інших людей (принаймні 1 метр), навіть якщо вони не видаються хворими.

2. Надягайте маску, перебуваючи між людьми, особливо коли ви в приміщенні або не можете фізично дистанціюватися.

3. Надавайте перевагу відкритим місцям і добре провітрюваним приміщенням. Якщо перебуваєте в приміщенні, відкрийте вікно.

4. Часто мийте руки милом і водою або використовуйте спиртовмісний антисептик для рук.

5. Під час кашлю або чхання прикривайте ніс і рот зігнутим ліктем або серветкою.

6. Якщо погано почуваєтесь, залишайтеся вдома.

Важливо! Якщо у вас гарячка й кашель зверніться до лікаря, щоб вчасно розпочати лікування та уникнути небажаних ускладнень.

Бережіть себе та своїх близьких!