Шановні жителі громади! Чорним крилом накрила Семенівщину новина про загибель військовослужбовця Романа Артикульного

Дата: 18.03.2024 13:44

Старший солдат, стрілець-помічник гранатометника Роман Михайлович Артикульний народився 06 серпня 1995 року у с. Брусове. З початку березня 2022 року захищав рідну землю у лавах Збройних Сил України.

Поліг на полі бою 14 березня 2024 року у районі с. Шевченкове Донецької області.

20 березня 2024 року о 12.00 годині в центрі с-ща Семенівка відбудеться церемонія прощання із Героєм Романом Артикульним.

Співчуття рідним та близьким!

Шановна громадо! Будь ласка, відкладіть усі свої справи, внесіть корективи у буденні плани і знайдіть вільну годину, щоб гідно та з почестями провести в останню дорогу нашого Героя-земляка Романа Артикульного.